Proč Vy a proč k nám?

A/ Každý - bude příjemně překvapen velkým prostorem jednotlivých pokojů i celých apartmánů, rozsahem výjimečných služeb v ceně i plnohodnotnou kuchyní v každém apartmánu.

B/ Rodiče s dětmi – bezpečný pohyb dětí v oploceném areálu penzionu, nadstandardní množství příležitostí ke hrám a jiným volnočasovým aktivitám.

C/ Firemní ubytování – výhodná cena umocněná odečtem DPH, strategická poloha s bezproblémovým celoročním příjezdem, osobnost správce, který umí vždy sehnat potřebnou službu.

D/ Dříve narození – ocení architekturu, původní interiéry i nově zpracované prostory  apartmánů. Na požádání přijede přímo do penzionu pedikérka a kadeřnice.

E/ Sportovci – mají do všech středisek zimních sportů blízko, výhodná je výchozí poloha pro turistiku a cykloturistiku, v místě lze provozovat různé kolektivní i individuální sporty. Po sportovním výkonu je k relaxaci celoročně sauna a koupací sud.

F/ Milovníci přírody a památek – celý region je zaslíbený turistice, pamětihodností a přírodních zajímavostí je celá řada a do všech je blízko. V okolí je největší počet rozhleden v ČR.

G/ Novomanželé a milenci – krásné romantické interiéry dodají Vašemu vztahu novou dimenzi.

H/ SLOUŽÍME HORNÍM DESETI MILIONŮM